Кавомолки ECG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація KM 1412 має такі особливості:
Об'єм контейнера для зерен - 240 г
Спосіб помелу - жорна
Споживана потужність — 200 Вт
Регулювання ступеня помелу — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 240 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴










