Холодильники Liebherr чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація CUe 3331 має такі особливості:
Корисний об'єм морозильної камери — 84 л
Корисний об'єм холодильника — 212 л
Габарити (ВхШхГ) — 1812х550х630 мм
Система розморожування морозильної камери — крапельна
Система розморожування холодильної камери — крапельна
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 296 л |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Енергоспоживання | 268 кВт/год |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1812 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 699 ₴







