Характеристики:
- Тип: телевізор LED
- T2 тюнер: вбудований
- Діагональ екрану: 24"
- Роздільна здатність: 1366x768
- Діапазони цифрового тюнера: DVB-T, DVB-C, DVB-T2
- Яскравість: 240 кд/м²
- ТВ-тюнер: 2 ТВ-тюнери (аналоговий + цифровий)
- Контрастність: 3000:1
- Призначення: в спальню, в кухню, для дачі, в дитячу
- Час відгуку: 9.5 мс
- Вихідна потужність звуку: 2 x 5 Вт
- Покриття екрану: антивідблиск
- Кут огляду: 178˚ / 178˚
- Частота розгортки панелі: 60 Гц
- Система кольоровості (підтримувані стандарти): SECAM, PAL
- USB-порт: так
- CI (PCMCIA) слот: так
- Рознімання (порти): HDMI х 1 / USB 2.0 х 1
- Входи/виходи: композитний вхід х 1, адіовиход 3.5 мм х 1, аудіовхід 3.5 мм х 1, цифровий коаксіальний аудіовиход х 1, CI-слот х 1, антенний вхід х 1
- Формат зображення: 16:9
- Кількість кольорів: 16.7 млн
- Додатково: телетекст/таймер вимкнення
- Енергоспоживання: в режимі роботи: 36 Вт; в режимі очікування: 0.5 Вт
- VESA: 100x100 мм
- Комплектація: поставки, телевізор, пульт дистанційного керування, документація
- Форма екрану: плоский
- Габарити з підставкою (ВхШхГ): 62.4 x 39.3 x 11.8 см
- Вага з підставкою: 3.2 кг
- Колір: чорний
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 36 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 393 мм |
| Висота | 624 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴









