Характеристика SMART телевізора ARTEL A55LU8500 Dark-Grey:
- Тип: AndroidTV
- Версія системи: 11,0
- Підключення Wi-Fi, LAN
- Висока роздільна здатність картинки: 3840*2160 UHD
- Запис цифрового ефіру PVR
- Система шумоподавлення
- LED підсвічування
- Багатомовне меню
- Функція Time Shift (жива пауза)
- Батьківський контроль
- Підтримка голосового пошуку з ПДК
- Оперативна пам'ять (DDR): 2 GB
- Флеш пам'ять: 16 Гб
- Bluetooth: 5,0
- Технологія об'ємного звуку: Dolby Vision&Dolby Atmos
ЕКРАН
- Співвідношення сторін: 16:9
- Роздільна здатність дисплея, Px.: UHD 3840x2160
- Кількість кольорів: 1.07 мільярд
- Яскравість (cd/m2): 350nit
- Контрастність: 4000:1
- Час відгуку: 8 мс
- Кут огляду: 178°
- Візуалізація з розширеним динамічним діапазоном: HDR HDR10, HLG
ТЕЛЕВІЩЕННЯ
- Вхід для антени та кабельного ТБ: (DVB-T/C)/(DVBS/S2) 1/1
- ATV підтримка відео форматів: PAL/SECAM
- DTV підтримка відео форматів: H.265, H.264, MPG1/2/4, WMV, VC1, VP8, VP9, AV1
- Вбудований цифровий тюнер: DVB-T/T2/C
- Вбудований супутниковий тюнер: DVB-S/S2
- Слот для картки CI, CI+
ПІДКЛЮЧЕННЯ
- Вхід/вихід HDMI, шт.: 3
- Вхід USB: 2
- Вхід VGA: ні
- Композитний вхід AV
- Аудіовихід для навушників
- Цифровий аудіовиход (Optical)
- Підключення до інтернету Wi-Fi: 2.4G/5G(802.11n/ac), 2T2R
- Підключення до Інтернету LAN
ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ
- Максимальне енергоспоживання, Вт: 140
- Енергоспоживання в режимі очікування, Вт: < 0,5
- Джерело живлення: 110-240; 50/60 Hz
- Вихідна потужність звуку, Вт: 2 x 12 W
ГАБАРИТИ, ВАГА, ГАРАНТІЯ
- Габаритні розміри з ніжкою (ВхШхГ), мм: 772,5 x 1230 x 267,5
- Габаритні розміри без ніжки (В х Ш х Г), мм: 714,6 x 1230 x 74,2
- Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм: 1350 x 152 x 821
- Вага без упаковки, кг: 13,5
- Вага з упаковкою, кг: 17,5
- Країна виробництва: Узбекистан
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Час відгуку | 8 мс |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 1230 мм |
| Висота | 714 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Вага | 13.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴






