Мікрохвильовки Mystery чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MMW-2032 має такі особливості:
Корисний об'єм — 20
Потужність — 800 Вт
Тип керування — механічне
Функція розморожування — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Вага | 11.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴




