Характеристики:
- Тип: LED телевізор
- Виробник: LIBERTON
- Діагональ екрану: 24", 60 см
- Роздільна здатність дисплея: 1366х768 HD Ready
- Тип тюнера: цифровий DVB-T/C/T2
- Тип звуку: об'ємний
- Потужність звуку: 10 Вт
- Формат зображення: 16:9
- Кут огляду гор / верт: 178 / 178
- Вхідний відеосигнал: PAL, SECAM, NTSC
- Підтримка відео (USB): AVI, MP4, TS, TRP, MKV, MOV, MPG, DAT, VOB, RM, RMVB
- Підтримка аудіо: MP3, WMA, M4A, AAC
- Підтримка зображення (USB): JPG, JPEG, BMP, PNG
- Текст: TXT
- Пульт ДК: у комплекті
- Виходи: компонентний, аудіо, PC-відео, PC-аудіо
- Підсвічування: LED
- Частота: 60 Гц
- Входи: USB 2, HDMI 1, аудіо, PC-відео, PC-аудіо, компонентний
- Настінне кріплення VESA: 200х100
- Габарити із підставкою (ВхШхГ): 57 x 15.9 x 36 см
- Габарити (ВхШхГ): 54.9 x 8.6 x 33.5 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ): 63 х 12 х 42 см
- Вага: 2.3 кг
- Вага в упаковці: 2.4 кг
- Колір рамки: чорний
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴






