Характеристики:
- Тип: телевізор LED
- Діагональ екрану: 24" (61 см)
- Роздільна здатність дисплея: 1366x768 пікс. (HD ready)
- Smart-TV: є
- Wi-Fi: є
- Тюнер, тип: DVB-T/C/T2
- Операційна система: офіційний Google TV 5.0
- Оперативна пам'ять: 1 Гб
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Потужність звуку: 4 Вт
- Кут огляду: 178 град.
- Частота: 60 Гц
- Технологія: голосове керування
- Голосовий пульт
- Bluetooth
- Кріплення: VESA: 200х100 мм
- Входи: антенний (RF), Ethernet (RJ45), USB, HDMI, композитний A/V, коаксіальний
- Виходи: навушники
- Колір: чорний
- Вага нетто, кг: 2,4 кг
- Вага брутто, кг: 3 кг
- Розмір: 55,3 х8,6х33,3 см
- Розмір упаковки: 58,3х10,2х37,5 см
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Google TV |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 4 Вт |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 553 мм |
| Висота | 333 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴








