Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRF 632FIF22 має такі особливості:
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Тип компресора — інверторний
Габарити (ВхШхГ) — 1775х833х655 мм
Особливості: дистанційне керування за допомогою програми
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 424 л |
| Об'єм морозильної камери | 198 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Кількість дверей | 4 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1775 мм |
| Ширина | 833 мм |
| Глибина | 655 мм |
| Вага | 91 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴







