Характеристики смарт-телевізор MILANO 24HDT223:
- Тип: LED
- Діагональ: 24" (61 см)
- Живлення: 25 Вт
- AC: 100-240 В, 50-60 Гц
- Формат екрана: 16:9
- Роздільна здатність екрана: 1366х768 HD Ready
- Потужність звуку: 6 Вт
- Система: PAL, SECAM
- Роз'єми: USB - 2 шт., HDMI — 2 шт., S/PDIF вихід — 1 шт.
- Підтримка: DVB-T/C
- Клас енергоспоживання: А
- Колір: чорний
- Розміри з підставкою: 366х550х170 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirta |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴






