Телевізор із Т2 тюнером SUMATO 32HT03 характеристики:
- Тип: LED-телевізор
- Діагональ екрану: 32 "
- Призначення: у дитячу, у спальню, на кухню, для дачі
- Покриття екрана: глянсове
- Час реакції: 8 мс
- Роздільна здатність екрана: 1366x768 (HD Ready)
- Оновлення панелі: 60 Гц
- Smart TV: немає
- Стандартний пульт ДК
- Сумарна потужність динаміків: 16 Вт
- Матеріал рамки: пластик
- Колір корпусу: чорний
- Тип настінного кріплення: VESA 200x100
- Цифровой TV-тюнер: DVB-C, DVB-T, DVB-T2
- Роз'єми: HDMI, USB, вихід на навушники
- Габарити з підставкою (В*Ш*Г): 470 х 730 х 225 мм
- Габарити без підставки (В*Ш*Г): 434.х.730.х.85 мм
- Вага з підставкою: 3.750 кг
- Вага без підставки: 3.630 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






