Пилососи Artel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VCC 0120 має такі особливості:
Потужність всмоктування — 420 Вт
Споживана потужність — 2000 Вт
Тип пилозбірника — контейнер для пилу
Місткість пилозбірника — 1,7 л
Насадки: пів/килим, турбощітка
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 420 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1.7 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 428 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴




