Характеристики:
-
тип телевізор LED TV
-
виробник Artel
-
висока роздільна здатність картинки HD
-
запис цифрового ефіру PVR
-
вбудовані тюнери
-
система шумозаглушення
-
LED подсветка
-
багатомовне меню
-
функція Time Shift (жива пауза)
-
батьківський контроль
-
екран: співвідношення сторін 16:9
-
роздільна здатність екрана Px. HD 1366x768
-
кількість кольорів 16.7 million
-
контрастність 3000:1
-
яскравість 200cd/m1
-
Телевікція:
-
вхід для антени та кабельного ТВ: (DVB-T/C)/(DVB-S/S2) 1/1
-
ATV підтримка відеоформатів PAL/SECAM
-
DTV підтримка відеоформатів MPEG-2 H.264
-
вбудований цифровий тюнер DVB-T/Т2/C
-
вбудований супутниковий тюнер DVB-S/S2
-
слот для карти CI, CI+
-
під'єднання:
-
вхід/вихід HDMI, шт. 2,0
-
вхід USB 2,0
-
композитний вхід AV mini AV
-
аудіовихід для під'єднання навушників
-
Digital Audio вихід SPDIF
-
енергоспоживання:
-
максимальне енергоспоживання 45 Вт
-
енергоспоживання в режимі очікування < 0,5 Вт
-
джерело живлення 110-240 В; 50/60 Гц
-
вихідна потужність звуку 2 x 10 Вт
-
габарити з підшивкою (ВхШхГ) 47 х 72.1 х 18.3 см
-
габарити без підставки (В х Ш х Г) 42.7 х 72.1 х 83.2 см
-
габарити в пакованні (ВхШхГ) 49.2 х 76.5 х 10.5 см
-
вага 4.1 кг
-
вага в пакованні 5,3 кг
-
країна реєстрації бренда Японія
-
країна виробник Узбекiстан
-
гарантія 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 765 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Вага | 4.1 кг |
- Ціна: 5 899 ₴








