Телевізор LED 32 дюйми SMART ARTEL UA32H3200
Багатомовне меню:
У меню телевізора вбудовано велику кількість мов. Ви можете вибрати комфортну для Вас мову та легко налаштувати телевізор під себе.
Функція Time Shift:
З функцією Time Shift Ви маєте можливість поставити на паузу живе мовлення. Дуже зручна функція, якщо вам потрібно терміново відлучитися під час важливого матчу або цікавої телепередачі.
Система шумоподавлення:
Система шумоподавлення очистить зображення від шумів, що виникають через слабкий сигнал. Завдяки системі шумозаглушення ви завжди будете насолоджуватися яскравою і чіткою картинкою.
Вбудовані тюнери:
З цією моделлю телевізора Artel немає потреби докуповувати тюнери для підключення до цифрового або супутникового телебачення. Компактні тюнери спочатку вбудовані в телевізор і відкривають великі можливості для перегляду телепередач.

Характеристики:
- Тип: телевізор LED
- Операційна система: Android 11,0
- Підключення Wi-Fi, LAN
- Висока роздільна здатність картинки HD
- Запис цифрового ефіру PVR
- Вбудовані тюнери
- Система шумоподавлення
- LED підсвічування
- Багатомовне меню
- Функція Time Shift (жива пауза)
- Батьківський контроль
- Підтримка голосового пошуку з ПДК
- Оперативна пам'ять (DDR): 1.5 GB
- Флеш пам'ять: 8 Гб
- Bluetooth
ЕКРАН:
- Співвідношення сторін: 16:9
- Роздільна здатність дисплея, Px.: HD 1366 x768
- Кількість кольорів: 6.7 million
- Контрастність: 1000:1
- Яскравість: 240cd/m2
ТЕЛЕВІЩЕННЯ:
- Вхід для антени та кабельного ТБ: (DVB-T/C)/(DVB-S/S2): 1/1
- ATV підтримка відео форматів: PAL/SECAM
- DTV підтримка відео форматів: MPEG-2 H.264 H.265
- Вбудований цифровий тюнер: DVB-T/Т2
- Вбудований супутниковий тюнер: DVB-S/S2
- Слот для картки CI, CI+
ПІДКЛЮЧЕННЯ:
- Вхід/вихід HDMI, шт.: 2
- Вхід USB: 2
- Вхід VGA: ні
- Композитний вхід AV: mini AV
- Компонентний вхід (Y/Rb/PR): ні
- Аудіо вихід для підключення навушників
- Digital Audio вихід: OPTICAL
- Підключення до Інтернету Wi-Fi
- Підключення до Інтернету LAN
ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ:
- Максимальне енергоспоживання, Вт: 45,0
- Енергоспоживання в режимі очікування, Вт: < 0,5
- Джерело живлення: 110-240 В; 50/60 Гц
- Вихідна потужність звуку, Вт: 2 x 10
ГАБАРИТИ ТА ВАГА:
- Габаритні розміри з ніжкою (В х Ш х Г), мм: 477,1 х 732,3 х 181,2
- Габаритні розміри без ніжки (В х Ш х Г), мм: 439,9 х 732,3 х 85
- Габаритні розміри упаковки (В х Ш х Г), мм: 478 х 763 х 97
- Вага без упаковки, кг: 4,7
- Вага з упаковкою, кг: 5,4
- Країна виробництва: Узбекистан
- Гарантія: 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 726 мм |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 6 999 ₴







