Характеристики SMART телевізор ARTEL UA43H3401:
- Тип: LED телевізор Smart
- Android 11.0
- Діагональ: 43" (109 см)
- Живлення: 25 Вт
- AC: 100-240 В, 50-60 Гц
- Формат екрана: 16:9
- Роздільна здатність екрана: Full HD 1920х1080
- Обсяг оперативної пам'яті: 1,5 Гб
- Обсяг вбудованої пам'яті: 8 Гб
- Потужність звуку: 2х10 Вт
- Система: PAL, SECAM
- Роз'єми: USB — 2 шт., LAN — 1 шт., HDMI — 3 шт. S/PDIF вихід — 1 шт.
- Підтримка: DVB-T/C/T2/S2/S
- Клас енергоспоживання: А
- Колір: металік
- Розмір (ШхГхВ): 962х212х610 мм
- Країна виробництва: Узбекістан
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Функції | |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 962 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴






