Міксери Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LHM-2809 має такі особливості:
Споживана потужність — 300 Вт
Кількість швидкостей — 5
Турбо режим - ні
Насадки: віночок і гаки для тіста
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 кг |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴



