Характеристики SMART телевізор MILANO 43FHDT2S14N25:
- Тип: LED телевізор Smart
- Android 12.0
- Діагональ: 43" (109 см)
- Живлення: 25 Вт
- AC: 100-240 В, 50-60 Гц
- Формат екрана: 16:9
- Роздільна здатність екрана: Full HD 1920х1080
- Обсяг оперативної пам'яті: 1 Гб
- Обсяг вбудованої пам'яті: 8 Гб
- Потужність звуку: 2х8 Вт
- Система: PAL, SECAM
- Роз'єми: USB — 2 шт., LAN — 1 шт., HDMI — 3 шт. S/PDIF вихід — 1 шт.
- Підтримка: DVB-T/C/T2/S2
- Клас енергоспоживання: А
- Колір: чорний
- Розмір: 973х207х617 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴







