Холодильники Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MSN442IX має такі особливості:
Тип компресора — інверторний
Система розморожування — NO FROST
Загальний об'єм — 442
Габарити (ШхГхВ) — 910x590x1770
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 442 л |
| Об'єм морозильної камери | 151 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1770 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴




