Мікрохвильовки Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MW-4001 має нижчеперераховані особливості:
Корисний об'єм — 20
Потужність — 700 Вт
Тип керування — механічне
Діаметр поворотної тарілки — 245 мм
Гарантійний термін — 12 міс
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 363 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





