Пральні машини Candy чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація CS4 1172DE/1-9 має такі особливості:
Клас енергоспоживання — А+++
Допустиме кількість білизни під час прання — 7 кг
Максимальна швидкість викручування — 1100 об./хв
Габарити (ВхШхГ) — 85*60*45 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Максимальна швидкість віджиму | 1100 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Попереднє прання, Програма швидкого прання, Програма ручного прання, Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Економічна програм, Програма прання джинсів |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Захист від протікання, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 41 л |
| Кількість програм прання | 16 |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 61 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 299 ₴






