- Тип: посудомийна машина
-
Спосіб встановлення: вбудована
-
Місткість комплектів: 10
-
Витрата води за цикл/рік: 9 л
-
Споживання електроенергії за цикл/рік: 0.69/197 кВт·год
-
Номінальна потужність: 2000 Вт
-
Тип: вузька (45 см)
-
Рівень шуму: 47 дБ
-
Керування: електронне
-
Тип сушіння: конденсаційна
-
Акустичний сигнал завершення програми
-
Захист від дітей
-
Захист від протікання
-
Використання таблеток "усе в 1"
-
Режим половинного завантаження
-
Самоочисна система фільтрації
-
Основні програми:
- Інтенсивна
- Щоденна
- Швидка 45
- 90 хвилин, 65 С
- ЕКО
- 90 хвилин Кришталь
-
Клас енергоспоживання: A++
-
Внутрішнє обладнання: кошик для столових приборів, нижній кошик XXL, напрямні нижнього кошика, слайдерний дозатор мийного засобу
-
Індикатори: наявності ополіскувача, наявності солі
-
Індикація часу: на дисплеї
-
Комплектація: посудомийна машина, інструкція з експлуатації, гарантійний талон
-
Фасадна декоративна панель до комплекту не входить
-
Габарити (ВхШхГ): 81.5 х 44.8 х 55 см
-
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 82 x 45 x 58 см
-
Габарити паковання (ВхШхГ): 88.5 х 48.5 х 62 см
-
Вага: 30 кг
-
Вага в упаковці: 35 кг
-
Тип мотора: інверторний
-
Клас мийки: A
-
Клас сушіння: A
-
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
-
Країна-виробник товару: Китай
-
Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 9 годин |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Використання засобів 3 в 1" | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 820 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 450 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 580 мм |
- Ціна: 12 799 ₴




