Пральні машини Vimar чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VWM-65 має нижчеперераховані особливості:
Знімна центрифуга для віджиму — є
Помпа для відкачування води - немає
Потужність прання — 320 Вт
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас віджиму | C |
| Максимальна швидкість віджиму | 400 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴



