Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRD129FZF01 має нижчеперераховані особливості:
Загальний об'єм — 86 л
Потужність заморожування — 6 кг/добу
Кількість відділень — 3
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Виробник | Midea |
| Загальний об`єм | 86 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 853 ₴





