Газові поверхні Kumtel чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація KO-40TSHDF має такі особливості:
Тип поверхні - газова
Ширина поверхні - 59 см
Кількість конфорок - 4
Газ-контроль конфорок - є
Уцінка пов’язана з наявністю мікроподряпин на корпусі поверхні. Звертаємо вашу увагу, що ці дефекти розташовані переважно на тій частині поверхні, яка вбудовується і не буде помітною після встановлення. Технічні характеристики та функціональність поверхні залишаються без змін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Kumtel |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 530 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴











