Холодильники Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація KGN36VL326 має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 1860х600х660
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найбільш відповідний товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 324 л |
| Об'єм морозильної камери | 87 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Енергоспоживання | 286 кВт/год |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1860 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 70 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴








