Ви хочете отримати високу якість прання в поєднанні з інноваційними технологіями та широкими можливостями? Тоді пральна машина BOSCH WAN24000UA — це саме те, що вам потрібно!Ета ультрасучасна машина забезпечує максимально ефективне прання вашого одягу, а також робить процес догляду за нею дуже легким і зручним.
BOSCH WAN24000UA має чудовий дизайн, який легко вписується в будь-який інтер'єр. Великий цифровий дисплей забезпечує максимальний комфорт використання, а всі параметри регулюються за допомогою зручних перемикачів і кнопок.
Машина має багато різних функцій, які роблять процес прання швидким, легким і зручним. За допомогою функції затримки старту ви можете вибрати зручний час для прання, зокрема в нічну пору, щоб не втратити вільний час упродовж дня. Інші опції містять можливість прання за низької температури, що неабияк економить енергію, і режим швидкого прання, який дуже зручний у разі потреби.
Великий барабан і передові технології VarioPerfect забезпечують максимальну ефективність і комфорт під час прання. А завдяки продуманій системі безпеки та захисту від протікання ви можете бути впевнені в надійному захисті вашої кухні.
BOSCH WAN24000UA — це найкращий вибір для тих, хто потребує високоякісного прання та простоти використання. Вона швидко стане вашим улюбленим помічником у повсякденних турботах.
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Програма прання джинсів |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Звуковий сигнал, Захист від перепадів напруги, Відстрочка старту |
| Споживання води | 27 л |
| Рівень шуму при пранні | 73 дБ |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Вага | 70.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
- Ціна: 17 999 ₴









