Міксери Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LHM-2805 має нижчеперераховані особливості:
Споживана потужність — 600 Вт
Кількість швидкостей — 6
Турбо режим - да
Насадки: віночок і гаки для тіста
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



