Блендери Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MS6CA4150 має нижче перераховані особливості:
Турборежим — є
Насадки: вінчик для збивання, ніж для подрібнення
Споживана потужність — 800 Вт
Подрібнювач — є
Кількість швидкостей — 12
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Ні |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴










