Пилососи Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація BGLS4POW2 має такі особливості:
Тип прибирання — суха
Споживана потужність — 850 Вт
Тип пилозбірника — мішок
Об'єм пилозбірника — 4 л
Радіус прибирання — 10 м
Насадки: SilentClean Premium, турбощітка, паркетна, для твердого покриття, щілинна
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Регулювання потужності всмоктування |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Радіус дії | 10 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴









