Мініпечі Asel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація AF40-33 має такі особливості:
Об'єм електропечі - 40 л
Потужність — 1300 Вт
Комплектація — решітка гриль, прямокутне та кругле деко
Гарантійний термін — 12 міс
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 40 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






