Телевізор SMART з голосовим керуванням та живою паузою ARTEL A32KH5500 Black
Телевізор ARTEL A32KH5500 звільнить Вас від купівлі тюнерів для під'єднання до цифрового або супутникового телебачення. Компактні тюнери спочатку вбудовані в телевізор і відкривають великі можливості перегляду телепередач.
Система шумозаглушення очистить зображення від шумів, що виникають через слабкий сигнал. Завдяки системі шумозаглушення ви завжди насолоджуватиметеся яскравою та чіткою картинкою.
У меню телевізора вбудовано велику кількість мов. Ви можете вибрати комфортний для Вас язик і легко налаштувати телевізор під себе.
З функцією Time Shift Ви отримуєте можливість поставити на паузу живе мовлення. Дуже зручна функція, якщо вам потрібно терміново відлучитися під час важливого матча або цікавої телепередачі.

Особливості телевізора ARTEL A32KH5500:
-
Висока роздільна здатність картинки: HD
-
Запис цифрового ефіру PVR
-
Вбудовані тюнери
-
Система шумозаглушення
-
LED подсветка
-
Багатоязикове меню
-
Функція Time Shift (жива пауза)
-
Батьківський контроль
-
Підтримка голосового пошуку з ПДУ

-
Тип: LED-телевізор
-
Розмір екрана: 32" ( 81 см)
-
Операційна система: Android 11,0
-
Під'єднання: Wi-Fi, LAN
-
Оперативна пам'ять (DDR): 1.5 GB
-
Флеш пам'ять: 8 GB
-
Bluetooth
-
Роздільна здатність екрана, Px.: HD 1367 x768
-
Кількість кольорів: 16.7 million
-
ATV підтримка відеоформатів: PAL/SECAM
-
DTV підтримка відеоформатів: MPEG-2 H.264 H.265
-
Вбудований цифровий тюнер: DVB-T/Т2/C
-
Вбудований супутниковий тюнер: DVB-S/S2
-
Слот для карти CI, CI+
-
Операційна система: Google android tv
-
Вхід: HDMIх2, USBх2, VGA, композитний mini AV
-
Вихід: для під'єднання навушників
-
Digital Audio вихід: OPTICAL
-
Максимальне енергоспоживання, Вт: 45,0
-
Енергоспоживання в режимі очікування, Вт: < 0,5
-
Джерело живлення: 110-240 В; 50/60 Гц
-
Вихідна потужність звуку, Вт: 2 x 10
-
Габаритні розміри з ніжкою (В х Ш х Г), мм: 475,2 x 725,9 x 210
-
Габаритні розміри без ніжки (В х Ш х Г), мм: 427 x 725,9 x 79,7
-
Габаритні розміри паковання (В х Ш х Г), мм: 505 x 785 x 116
-
Вага без паковання, кг: 4,2
-
Вага з упаковкою, кг: 5,1
-
Колір рамки: чорний
-
Країна виробництва: Узбекист
-
Гарантія: 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 726 мм |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 6 599 ₴








