Міксери SOGO чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація BAT-14510 має нижчеперераховані особливості:
Споживана потужність — 1000 Вт
Кількість швидкостей — 6
Матеріал корпусу — нержавіюча сталь
Кількість чашей — 1 (нержавіюча сталь)
Насадки: крюк для замісу тіста, віночки для збивання, для змішування
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 3 |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Обертання чаші | Так |
| Захисна кришка на чашу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴





