Холодильники LG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація GW-B509SEKM має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 203х59,5х68,2 см
Тип компресора — інверторний
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 384 л |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Енергоспоживання | 268 кВт/год |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Генератор льоду | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 682 мм |
| Вага | 74 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 173 ₴










