Пилососи Samsung чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VCC45W0S36/UK має нижче перераховані особливості:
Тип прибирання — суха
Споживана потужність — 700 Вт
Потужність всмоктування — 190 Вт
Насадки: щілинна + для оббивки, підлога/ковер
Тип пилозбірника — контейнер
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Основні | |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1.3 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип | Звичайний |
| Виробник | Samsung |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип прибирання | Суха |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 331 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴







