Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRS723MYF28 має нижче перераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — бічне
Габарити (ВхШхГ) — 1788х910х705
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Захист від дітей | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1788 мм |
| Глибина | 705 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Основні | |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Об'єм морозильної камери | 190 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Виробник | Midea |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Загальний об`єм | 640 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість камер | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 089 ₴






