Мікрохвильовки Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LMW-2077M має нижче перераховані особливості:
Корисний об'єм — 20
Потужність — 700 Вт
Тип керування — механічне
Гарантійний термін — 24 міс
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Основні | |
| Виробник | Liberton |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Поворотні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴





