Чавунні печі Duval чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація EM-5150 має нижчеперераховані особливості:
Відпарювальна площа = 70-90 м/кв
Номінальна потужність — 7000 Вт
Паливо — дрова/вугіль
Габарити буржуйки (ГхВхШ) — 49х77х45 см
Габарити топки (ГхВхШ) — 23х48х28 см
Діаметр димоходу — 120 мм
Маса — 86 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 90 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 86 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 280 мм |
| Висота топкових дверцят | 480 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴







