Дров'яні печі Duval чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація EM-310 має нижчеперераховані особливості:
Відпарювальна площа — до 60 м/кв
Номінальна потужність — 7000 Вт
Паливо — дрова/вугіль
Габарити буржуйкм (ГхВхШ) — 42x74x33 см
Довжина дров — 45 см
Діаметр димоходу — 130 мм
Маса — 40 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина топкових дверцят | 230 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴









