Пральні машини Zanetti чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ZWM 91400 має нижчеперераховані особливості:
Допустиме кількість білизни під час прання — 9 кг
Максимальна швидкість викручування — 1200 об/хв
Клас прання — А
Кількість програм — 16
Габарити (ВхШхГ) — 85х59,5х56 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Основні | |
| Виробник | Zanetti |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Захист від протікання, Контроль піноутворення, Звуковий сигнал |
| Програми | Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Програма швидкого прання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 319 ₴



