Дров'яні печі Duval чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація EK-5137 має нижчеперераховані особливості:
Відпарювальна площа = 80-100 м/кв
Номінальна потужність — 10000 Вт
Паливо — дрова/вугіль
Габарити буржуйки (ГхВхШ) — 51x73x87 см
Габарити топки (ГхВхШ) — 42х34х30 см
Діаметр димоходу — 130 мм
Маса — 126 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 112 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина топкових дверцят | 300 мм |
| Висота топкових дверцят | 440 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 000 ₴











