Електричні поверхні Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MC-HD301 має нижчеперераховані особливості:
Тип поверхні — електрична
Ширина поверхні — 29 см
Глибина поверхні — 52 см
Кількість конфорок — 2
Таймер — є
Конфорки: 14 см (1200 Вт), 18 см (1800 Вт)
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Midea |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 58 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 288 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




