М'ясорубки Zelmer чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ZMM4080B має нижчеперераховані особливості:
Потужність за заблокованого двигуна — 1900 Вт
Продуктивність м'ясорубки — 2,5 кг/хв
Кількість решіток — 3
Насадки: ковбаса
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Ні |
| Кількість решіток | 3 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴






