Нагрівачі Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація NDK20-20A має нижчеперераховані особливості:
Тип — конвекторний
Кількість режимів — 3
Потужність: 750 - 1300 - 2000 Вт
Термостат — є
Тен — відкритий
Рекомендована площа приміщення — 20 кв.м.
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Глибина | 153 мм |
| Основні | |
| Виробник | Midea |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




