Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRC760FZF01GDE має нижчеперераховані особливості:
Загальний об'єм — 502 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 4
Система розморожування — Defrost
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | Midea |
| Загальний об`єм | 502 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | T, SN, N, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Потужність заморожування | 23 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 345 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 1640 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Вага | 66 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 850 ₴







