Морозильні камери Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LF-142 має нижчеперераховані особливості:
Загальний об'єм — 142 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 1
Система розморожування — Defrost
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 523 мм |
| Основні | |
| Виробник | Midea |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Загальний об`єм | 142 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | T |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 242 ₴




