Тепловентилятори Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація NF20-18UR має нижчеперераховані особливості:
Діапазон температури: 18-30 С
Варіант встановлення — підлоговий
Матеріал корпусу — термостійкий пластик, метал
Регулювання потужності — кнопкове
Захист від перегрівання та перекидання — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Midea |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Датчик перекидання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





