Тепловентилятори Midea чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація NF20-20ABE має нижчеперечислені особливості:
Потужність нагрівання = 2000 Вт
Варіант встановлення - напольний
Матеріал корпусу - термостійкий пластик
Регулювання потужності - термостат
Виключення при падінні - є
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар. Також на нашому веб-сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Midea |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





