Тепловентилятори MPM чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MUG-20 має нижчеперераховані особливості:
Потужність нагрівання = 1000-2000 Вт
Варіант встановлення — настільний/напальний
Матеріал корпусу — термостійкий пластик
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | MPM |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴





