Холодильники MPM чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація 311-FF-44 має нижче перераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 187х60х63 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Висота | 1870 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Основні | |
| Виробник | MPM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 203 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Об'єм морозильної камери | 85 л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Кількість камер | 2 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Енергоспоживання | 294 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 339 ₴






