Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRB521MGE01 має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 201х59.5х66 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Суперохолодження | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 8.5 кг/добу |
| Індикатор температури | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2018 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 71 кг |
| Ширина | 595 мм |
| Основні | |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Об'єм морозильної камери | 122 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Midea |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Загальний об`єм | 338 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість камер | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 499 ₴







