Машинки для стриження MPM чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MMW-02 має нижчеперераховані особливості:
Потужність — 9 Вт
Кількість насадок — 4
Кількість параметрів довжини — 4
Максимальна довжина — 12 мм
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴







